Home > rodinka > Vytrvalo a spolu

Vytrvalo a spolu

Moja mama a otec práve dnes pretínajú pásku dlhého maratónu, ale ani na chvíľočku nepomysleli, že by mala byť cieľová. Naopak.Stále sa držia za ruky a bežia svoj spoločný životný beh. V manželstve sa nebeží šprintom. Nejednému páru sa stalo, že napokon nevládal s dychom. Nie je to ani o víťazstve jednotlivca. Aj tu niektorí porazia svojho životného partnera a tým porazia aj sami seba. Nie! Pekne vytrvalo, dlho a jedine s rukou v ruke toho druhého.

Mama, oci, sme radi, že vás máme a šťastní, že ste pre nás inšpiráciou a príkladom. Bežecký maratón má 42 kilometrov (a otec o tom niečo vie 🙂 ). Ten váš spoločný životný maratón stále trvá a práve dnes ste dovŕšili 42. rok. Lenže vaše spojené dlane sa nerozpájajú a pokračujú ďalej. Vytrvalo a spolu. Prajeme vám s Milkou, aby vám nikdy nedochádzal dych. Nech sa vám rovnako darí aj počas ďalších spoločných kilometrov rokov.

Categories: rodinka Tags:
  1. Ľubomír
    Jún 19th, 2019 at 13:26 | #1

    Zdravím pán učiteľ, je to povzbudzujúce pre mladých keď manželia svoju prísahu aj napĺňajú. My sme s manželkou už 38 rokov spolu a vďačím za to aj ” manželákom” kde sme počuli návod.
    Na prvom mieste BOH, na druhom manželka/manžel/ tretie sú deti,štvrtí blížní…. Moji rodičia boli spolu 59 rokov a zomreli v rozpätí 36 hodín a pochovali sme ich v jeden deň. Nach aj Vaši rodičia vydržia čo najdlhšie , k tomu im prajem veľa zdravia a hojnost božích milostí.

  1. No trackbacks yet.