Home > rodinka > Polrok so Slniečkom

Polrok so Slniečkom

Žijeme ťažkú dobu, kedy sa rúška stali už bežnou súčasťou našich životov a obava z nákazy, či prenosu vírusu na jedinca, ktorému by mohol ublížiť, visí stále vo vzduchu. Ľudia hľadajú nepriateľa, vinníka a keďže nie je také zaujímavé nadávať a hromžiť na “neviditeľného vírusa”, pretože jemu je to asi úprimne jedno, tak sa zraňujeme navzájom. Zlosť a nadávky obraciame proti odborníkom a je jedno, že v infektológii, virológii, či epidemiológii sme amatéri. Aj tí, ktorí nám chcú pomôcť a chrániť nás, schytávajú z každej strany.

Je ťažké hľadať pozitíva v každodennom živote a dôvody na radosť, ale aj tak tvrdím, že už samotný život, rodina, deti,… môžu byť zdrojom pozitívneho myslenia. V našej rodine sme v tomto roku dostali darček, okolo ktorého sa to krúti a cítim, že našu rodinu to obnovilo. Všetkých jej členov. Ako keby nás to reštartovalo.

“Ruben, si zdrojom množstva našich úsmevov. Si Slniečko, ktoré nám dáva teplo i svetlo. Dnes máš pol roka a my sa tešíme z každej drobnosti, ktorú si sa už naučil. Prajeme ti všetko najlepšie. Nech ťa Pán Boh požehnáva.”

Categories: rodinka Tags:
 1. Matej Briš
  Október 19th, 2020 at 13:08 | #1

  Marek,

  aj keď oneskorene, gratulujeme Tebe i Tvojej rodinke k bábätku i k zodpovednému postu poslanca.

  Nech sa Vám darí.

  Matej s rodinou

 2. Marek Šefčík
  Január 3rd, 2021 at 12:55 | #2

  Vďaka,Matej. Nech sa darí aj tebe a tvojej rodinke.

 1. No trackbacks yet.