Ak je vajce pokazené, nikto o tom nevie. Tá hniloba a prenikavý smrad sa skrývajú pod škrupinou. Už od samého začiatku vašej koaličnej spolupráce, však bolo cítiť istý plazivý zápach, no bol to smrad, ktorým bol národ krmený v menších dávkach, postupne. Čuchové bunky národa si na to svinstvo postupne privykli. To je prirodzené. Postupne sa otupili. Už ten zápach národu prestal prekážať. Je to síce smutné, ale národ sa s tým naučil žiť a smrad prestal vnímať.

Iné je, ak pokazené vajce rozbijete a ten humus vypustíte von. Ja som to zažil naživo s vajíčkom a môžem vám povedať – neskutočný smrad. Asi vám to ani nemusím veľmi dopodrobna opisovať, veď vy ste to, v ešte horšej verzii, zažili pred viac ako týždňom v parlamente. Pripomeniem vám to, ak by ste si náhodou nemohli spomenúť, súdruh priemer. Váš koaličný partner – predseda hnutia a ním poverený nehodný minister (nebudem ich menovať, pretože ja vulgarizmy nepoužívam) “vyložili karty”. Každý normálny človek, ak potrebuje na veľkú, tak sa zatvorí do istej nemenovanej miestnosti a… No títo vaši kamaráti spravili niečo podobné, ale na parlamentnej pôde a cez úplne iný telesný otvor, keď prirovnali Daniela Lipšica k vraždiacim fašistom resp. sa ho pokúsili zdiskreditovať poukazovaním na jeho predkov a na jeho pôvod. Že to navyše nebolo k veci a tí dvaja judrlanti obhajovali jedného z nich úplne scestne, je už iná vec…

Takže vám to tam teraz poriadne smrdí. V mojej osobe ste, súdruh priemer, tým, ako sa teraz správate, nezískali síce voliča, ale krátkodobého podporovateľa určite áno. Nech vám ani nenapadne odvolávať, ako ste to sľúbili v predvolebnej kampani. Teta sa už asi vysmrdela, učesaného ministra tiež už cítiť menej, aj nagelovaný smrdí iba z pozadia a tiež na ďalších smraďošov si čuch národa nebezpečne privykol. Ale tie smradľavé vajcia, ktoré tam máte teraz, treba nechať chvíľu tak, aby tú nechutnú čuchovú stopu zacítil celý národ. Len tak sa môže spamätať. Je nádej, že na takú intenzitu skazy si už nezvykne a pri nasledujúcich voľbách sa budeme všetci hrať na upratovačku parlamentu, ktorá tie smradľavé vajcia odtiaľ vyhodí.

Som presvedčený o tom, že vy, súdruh priemer, ste prvý, ktorý chce pre Slovensko len to najlepšie. Ak je to tak, potom musíte zaťať zuby a musíte v tom koaličnom smrade vydržať. A neodvolávať! Toho klamára, už vôbec nie.