Home > politické komentáre, kritika > Aj hojdací koník je lepšia voľba!

Aj hojdací koník je lepšia voľba!

ilustracny obrazok (clarkson.gulas.sme.sk)

Iba desatoro z množstva dôvodov, prečo by mi pri krížikovaní jeho mena ruka odpadla:

1. Ten človek oslovuje ľudí na juhu Slovenska aj v maďarčine. Kedysi sa potľapkával s Jankom Slotom v jednej vláde a o týchto ľudí ani nezakopol.

2. Ten človek vyhlasuje o sebe z akej je kresťanskej rodiny a aké ktresťanské má korene. Kedysi, ešte počas gymnaziálnych liet, bol vraj úlisným šplhúňom, ktorý už vtedy bral svezáckokomunistickú budúcnosť ako príležitosť na sebarealizáciu.

3. Ten človek hovorí, že on nezasahuje do vyšetrovania tej či onej kauzy. Keď šlo o Hedvigu, tak sa ešte vyšetrovatelia ani nestačili nadýchnuť a on už s vnútorným ministrom kvákali na tlačovke pred celým Slovenskom.

4. Ten človek sa spojil s KDH v znamení zmeny Ústavy, lebo justícia je na figu. Nie tak dávno sa pusinkoval s Harabinladinom, ktorého roky podporuje vo funkcii a preto má spolu s ním mamutí podiel na hnilobe, ktorá napadla a rozkladá naše súdnictvo.

5. Ten človek tvrdí, že je nekonfliktný typ. Keď sa ombudsmanka domáhala čo i len vypočutia, “napľul jej do ksichtu” a nechal ju pocítiť, jeho nekonfliktnosť.

6. Ten človek dnes hovorí o tradičnej rodine a jej zakotvení v Ústave. Vie mi niekto povedať skutočne prorodinný zákon, ktorý jeho 83 poslušných oviec presadilo?

7. Ten človek zalepuje oči dôchodcom vianočnou almužnou. Rozumiete tomu, že z peňaženiek vašich detí a vnukov vyťahuje stovky € a vám, dôchodcovia, dáva desiatky?

8. Ten človek potrebuje vyše 90 ročného kardinála, aby ho verejne podporil. Ale veď do Cirkvi a jej predstaviteľov jeho kamaráti komunisti pred 89-tym, ktorý si on ani nevšimol, kopali.

9. Ten človek  tvrdí, že o ňom vieme všetko. Ale, ale…Veď neodpovedá na otázky o gorilom byte, ani o nahrávke s hlasom podobným jemu, ani o budúcom priemerovi,…

10. Ten človek má dnes chuť zakotviť v prezidentskom paláci. Nesľuboval istoty nám? Prečo ich chce teraz len pre seba a na nás sa chce z vysoka …?

 

Ja zajtra voliť pôjdem. Určite nájdem na volebnom lístku aj nejakú alternatívu k tomuto súdruhovi.

 

 

 

Categories: politické komentáre, kritika Tags:
 1. Tibor
  Marec 28th, 2014 at 20:24 | #1

  Silné, veru silné slová!
  Ale to je všetko….! Iba bezvýznamné slová!
  NIČ…………….
  Každý má právo na názor, ale kto vám dáva právo svoj názor verejne zdieľať?

  ,,Aj hojdací koník je lepšia voľba!” – ÁNO, tak kandiduj!!!!!!! 😀
  – no, tak to už radšej toho hojdacieho koníka….

 2. Ján
  Február 5th, 2015 at 13:28 | #2

  Veľmi zaujímavé postrehy, no vyrušuje ma bod č. 5 – ombudsmanka – ktorá od počiatku svojej funkcie pľuje slušným a normálnym ľuďom do tváre nestojí za zmienku v týchto bodoch. Nemorálny pľuje na nemorálnu a nemorálna na nemoŕalneho. 1=1
  Takisto ani v čísle 10. Vami volený súdruh – za prezidenta je rovnako zákerný ako Fico.
  Dosť to vyrušuje a narúša dobre mienený efekt.

 1. No trackbacks yet.