Môžem dosvedčiť, že z vládnej strany, ktorú nebudem menovať, až polovica poslancov má preukázateľne nelegálne príjmy. Viem, odkiaľ mali dve opozičné strany peniaze na svoju činnosť. A môžte si byť istí, že ak by som bol konkrétnejší, určite by si za to voľakto šiel sadnúť do chládku. Už som spomínal, že mám cédečko, na ktorom sú mená spojené s nebankovými subjektami. Dvaja starostovia, či vlastne ich bolo dvesto, môžu potvrdiť hrubé korupčné jednanie pri prideľovaní eurodotácií mestám a obciam. Viem o nich, ale nechcite odo mňa konkrétne mená. Viem, kto zavliekol Kováča mladšieho do Rakúska. Ale, priatelia, to sú všetko len také bočááčiky. Skutočnou pikoškou je, že viem, kde sa momentálne ukrýva Usáma…

… a že či poviem? Ani za nič! Nech si to zistia, keď to chcú vedieť, sami. Ja na nikoho nič nevyklopím. Ani žiadnemu prokurátorovi (ten nech si trnkne nohou), ani Američanom. Nech zisťujú a hľadajú sami.

Som frajer, že to všetko viem, čo? Som zhasínajúci Vladimír M. a už by ste o mne ani nepočuli, keby som nedisponoval tým, čím si všetci myslíte, že disponujem, lebo som vám to povedal. Čo furt Fico a tie jeho nepotvrdené informácie, ktoré len tak občas trepne do pľacu? Aj ja som tu a viem navymýšľať omnoho viac, ako on. Ja som to zaviedol, ja nachádzam informácie na stole, ja mám cédečko, tak čo sa mi do toho tento mieša?