Nech mi nikto z nich nehovorí, že im záleží na tejto krajine a na nás, ktorí tu žijeme. Keby to bola skutočne pravda, nemohli by sa správať tak tupo. Možno majú úplne inú logiku ako ja, ale ja som tou svojou došiel veľmi ľahko k záveru, že ich správanie je nebezpečné pre tento štát a právom im patrí označenie – Nepriatelia štátu.

Nemusím byť  Judrland, aby som odhadol ľudí s červenými mozgami, ktorí nám vládnu. Čo všetko už opozičníci navrhovali a čo im v parlamente prešlo? Vybojovali tak akurát … nič. Ak je pod návrhom zákona, pod nejakou novelou zákona, podpísaný niekto z tých naničhodníkov, návrh je spravidla zhrnutý zo stola, zamietnutý, zosmiešnený. Ani pes po ňom neštekne. To je to podstatné, čo politici opozície doposiaľ nepochopili…

Aj teraz, v čase krízy, keď je nám ťažko neprestávajú opozičníci “hubovať”.

“Žiadné znižovanie odvodov a daní… Prosím buďte ticho! Nevidíte, že nič z toho čo hovoríte neprechádza? Nevidíte, že keď aj navrhnete niečo prospešné, nie je to prijateľné, lebo je to od vás? Neprijateľným spôsobom tak zúžujete manévrovací priestor súdruhovi priemerovi a jeho červeným kamarátom. A čo je ešte horšie – vy ukrojujete viac a viac z lepších a jemu už potom ostanú len horšie alternatívy. Nevychádza vám z toho logicky, že tomuto štátu škodíte? Toto chcete? To ste fakt takí nepoučiteľní? Buďte už konečne ticho a ukážte, že vám na nás záleží! Ak už niečo spraviť chcete, tak súdruhovi pošlite napríklad ťahák…, ale NEPODPISUJTE SA!!!”