No nič. Ja sa teraz pokúsim o veľmi odvážny krok. Postavím sa za pána priemera. Uvidíme, čo to spraví?!

Takže, priemer je chlap na svojom mieste. Má pevnú chrbtovú kosť a potvrdil to aj tým, že sa zastal svojich kamarátov. Podržal svoju ministerku a aj ďalších ministrov drží nad vodou. Má charakter, veď pomáha tým najslabším z nás. Dal dôchodcom vianočný darček a každý mesiac im dáva príspevoček na plyn. Aby si mohli pustiť viac. Ďalej, je akoby našim otcom a chce nás všetkých chrániť od nebezpečenstiev. Preto nechce, aby naši mladí vojaci hynuli kdesi na zahraničných misiách a snaží sa ich preto čím skôr dostať pod svoje ochranné krídla. A vôbec, čoho sa nám treba báť? Veď on má kamarátov po celom svete.. aj v mocnom Rusku, aj v Líbii, aj na nezničiteľnej Kube. Je vďačný svojim rodičom a nečaká dedičstvo. Práve naopak. Kúpil mame byt! Kto z nás také niečo spravil? V neposlednom rade chcem spomenúť, že je to fešný chlap, vždy elegantne oblečený s bezchybným uzlom na viazanke (najkrajšia je červená). Presvedčili sme sa ale, že mu pristanú aj maskáče. Účes je tiež tip top…

V týchto pozitívach by sa, samozrejme, dalo ešte pokračovať. Myslím, že keby sme neboli tak naštartovaní proti nemu (nim), tak si každý z nás spomenie na ďalšie klady a vymenuje si ich sám pre seba, prípadne v diskusii pod článkom sa s nimi podelí s ostatnými na blogu.

Ja si teda skutočne neviem predstaviť lepšieho, inteligentnejšieho a pre túto krajinu prínosnejšieho priemera, priatelia!