Home > politické komentáre, kritika > … bezmocnosť

… bezmocnosť

foto: aktuality.sk

foto: aktuality.sk

Ak sa pred kamerami predvádzal Slota, tak v spoločnosti silnelo jeho protimaďarské blúznenie. Keď sa dostal na výslnie Kotleba, čoraz viac silnejú chorohlavé slogany namierené proti iným národom. A spomínate si, čo bolo, keď krajinu viedol “len on” Vladimír? Hrubý slovník a hrubé spôsoby boli v spoločnosti čoraz bežnejším javom. Mafiu ste zrazu od SIS ani nemohli odlíšiť.

Súdruh Fico kryje zlodejov, silnie korupcia, politici Kaliňákoidného typu pľujú ľuďom do tváre.

Dnes Slovensko šokovala poprava dvoch mladých ľudí, ktorá pravdepodobne súvisí s novinárskou činnosťou zavraždeného. Čomu sa venoval? Šiel po daňových podvodoch na najvyšších miestach!

Už roky sa pred kamerami presúša dvojica Fico+Kaliňák a menia túto spoločnosť na svoj obraz.

“Vy dvaja! Ste skutočne tak slepí, alebo cynickí? Všetko nasvedčuje tomu, že tieto životy vyhasli kvôli tomu, akým smerom sa uberá naša krajina. A to doslova SMEROM. A vy si vyjdete pred kamery, dušujete sa ako budete vyšetrovať. Poradím vám. Povedzte národu, že to dospelo do takého štádia zrejme aj vďaka kauzám, do ktorých ste namočení a konečne sa odpracte! Dokedy nás budete masírovať klamstvami? Smrť Jána Kuciaka s priateľkou kričí. Ale bojím sa, že vy dvaja ste už zrelí na biele paličky.”

Categories: politické komentáre, kritika Tags:
  1. Žiadne komenty
  1. No trackbacks yet.